Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands yapımı ile ilgili sistem gereksinimleri

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Ubisoft tarafından yapım ve yayımcılığı üstlenilmiş bir savaş oyunudur. Takım oyununa ağırlık verilmiş bir yapımdır. Oyuna ait sistem gereksinimleri aşağıda belirtilmiş olup. Tam olarak fikir sahibi olamayan okurlarımız için de ayrıntılı izah da bulunulacaktır;

 

 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

 

Tom Clancy’s Ghost Recon wildlands Minimum Sistem Gereksinimleri :

İ5 2400 veyahut dengi AMD işlemci birimi

6 GB RAM

Gtx 660 – HD 7870 veyahut dengi grafik kartları

64 bit en az Windows 7 işletim sistemi

 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İ7 3770 işlemci birimi veyahut AMD FX 8350 işlemci birimi

8 GB RAM

Rx 480 –  Gtx 1060 veya ayarında – üstün grafik kartları

Windows 10 64 bit işletim sistemi

 

 

 

Yukarıda bulunan sistem gereksinimleri ile ilgili yapılacak analiz sonucunda ; İ5 2400 işlemci birimi ve Gtx 660 – HD 7870 grafik yongaları eski teknolojilerdir. 2011 yıllarında popüler olan bu donanımlar özellikle giriş segment oyunculuğun göz bebeği idi. Ancak zamanla bu donanımlar artık oldukça eskidi. Yinede günümüzde bu donanımlar hala iş görmektedir. Yayınladığımız bu sistem gereksinimleri de bunu net bir biçimde göstermektedir. Minimum sistem gereksinimlerinde ifade edilmiş olan sistem ile oyunu HD kalitede yüksek ayarlarda oynamanız gereklidir.

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri de normal karşılanabilir. Eski bir işlemci olan İ7 3770, 2017 yılında gücünü korumayı başaran bir işlemci olarak dikkat çekmektedir. Rx 480 ve Gtx 1060, orta – üst segment arasında gidip gelen iki yeni grafik kart olarak dikkat çekmektedir. Bu bağlamda oyunun güçlü bir grafik birimi tercih ettiği söylenebilir.

 

 

 

Bir cevap yazın