Twitter Takip Etmeyenleri Otomatik Çıkarma Kodu

Teknoloji

Twitter’da sizi takip etmeyenleri otomatik olarak unfollow yapabileceğiniz bir kod var.  Bu kodu biz de kullanıyoruz gayet pratik oluyor. Herhangi bir ek uygulama ile karşılaşmak zorunda kalmıyoruz.

Bazen ek uygulamalar, ek siteler güvenilir olmayabiliyor. Sonuçta bir uygulamaya takipten çıkarması için yönetici iznini sağlamanız lazım. Twitter’da o uygulamayı atamak yerine daha güvenli olan bir yöntem var. O yöntem de toplu takip silme kodunu kullanmaktır.

Kodu kullanabilmek için Twitter’ı açıp takip edilenler listenizi görüntüledikten sonra herhangi bir takip butonunun üzerine gelip sağ tıklayın ve Öğeyi İncele komutuna tıklayın. Alt tarafta açılan pencereden Konsol sekmesine girin ve en alt kısma izin ver yazıp Enter’a basın. Ardından aşağıda verdiğimiz kodu aynı alana yapıştırın ve Enter’a basın.

setInterval(function() {$(".FollowStatus").each(function(){$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();});$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();}, 20000);setInterval(function() {$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();}, 30000);setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);},5000);setInterval(function() {window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);},1000);

Şimdi sayfanızda işlemler başlamış olacak. İyice bitene kadar sayfayı kapatmayın. Eğer eski bir bilgisayarınız var ise tarayıcınız kilitlenebilir.

Bir cevap yazın